Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Kaja Redkie (ur. 1990)
200611092018, 2018 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Kaja Redkie (ur. 1990)
200611092018, 2018 r.

Cena wylicytowana: 2 200 zł

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '20.06-11.09.2018 Kaja Redkie 200611092018'
ID: 71002