Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 19 000 zł

Cena wylicytowana: 19 000 zł

relief, akryl/płyta pilśniowa, 65 x 64 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' 16.11.15 | A. Nowacki | 2015'
ID: 38423