Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)
24 września 2018 godz. 19:00

Krzesło typ 299 B-XBJ
lata 60. XX w.
Gościcińska Fabryka Mebli, Gościcino
Cena wylicytowana: 600 zł
Krzesło typ 299 B-XBJ
lata 60. XX w.

Cena wylicytowana: 600 zł

drewno, tkanina, 77 x 41 x 47 cm
ID: 63869
Stan zachowania
  • Współczesna tapicerka. Przetarcia i odpryski lakieru.