Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)
24 września 2018 godz. 19:00

Krzesło typ 124
lata 60-te XX w.
Radomszczańskie Zakłady Przemysłu Drzewnego, Radomsko
Cena wylicytowana: 500 zł
Krzesło typ 124
lata 60-te XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

drewno, tkanina, 77 x 43,5 x 46 cm
ID: 63855
Stan zachowania
  • Współczesna tapicerka. Przetarcia i odpryski lakieru.