Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)
28 maja 2014, godz. 19:00

Edward Dwurnik (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Obraz nr 298, 2013 r.
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Obraz nr 298, 2013 r.

Cena wylicytowana: 7 500 zł

, kolaż z monetami, olej/płótno, 73 x 54 cm
na odwrociu opisany: '2013 | E.
DWURNIK | OBRAZ N: 298 | NR: XXV - 298 - 48/4'