Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)
28 maja 2014 godz. 19:00

Krystyna Janiszewska
Dla Ewy, 2013 r.
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Krystyna Janiszewska
Dla Ewy, 2013 r.

Cena wylicytowana: 10 000 zł

grafika komputerowa/papier, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'dla Ewy > Kr.
JANISZEWSKA' 2013 > W. FANGOR' 1956'