Aukcja charytatywna dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Alicja Sznajder +48 22 163 66 12, +48 502 994 177 a.sznajder@desa.pl

Maja Lipiec +48 22 163 67 07, +48 538 647 637 m.lipiec@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (51)

117
Hanna Gąsiorowska
"Lotka", 2018
akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
127
Ewelina Kołakowska
"Bodyviolent", 2017
druk/papier, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
131
Urszula Kozieł
Z cyklu "Bańki mydlane", 2018
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
102
Igor Chołda / aqualoopa
"Skrypt", 2017
akryl/płótno, 60 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
120
Maciej Grzeszak
"Podróż oświecenia", 2019
olej/płótno, 41 x 27 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
138
Jan Mioduszewski
"Plus", wersja 2, 2018
olej/płyta, 27,5 x 35,5 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
106
Agnieszka Borkowska
"A swimmer II", 2019
linoryt/papier, 28 x 28 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
122
Joanna Krzysztoń
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
132
Tomasz Kuran
"Wschód", 2016
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
146
Monika Piwowarska
Pejzaż, 1960
olej/płótno, 65,5 x 81 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
152
Dorota Zuber
"Dom o zachodzie słońca", 2017
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
124
Paweł Franciszek Jaskuła
"Jarek", 2016
olej/płótno, 25 x 25 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
144
Anna Piotrowiak
"Be sure", 2017
akryl/płótno, 50 x 65 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
107
Olena Burdasz
"W jednym kierunku", 2013
akryl/płótno, 60 x 45 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
113
Anna Franczuk
"Serce na dłoni", 2019
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
115
Andrzej Gałek
Orkiestra
malarstwo na szkle, 30 x 37 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 600 zł
141
Marcin Niewęgłowski
"Metamorfoza", 2019
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
150
Jacek Szelążek
"Dziwne maszyny", dyptyk, 2019
ołówek, flamaster/papier, 13 x 18 cm (wymiary największej pracy)
Cena wylicytowana: 600 zł
133
Lucyna Kuśnierczyk
"Osaczone", 2016
akryl/płótno, karton, 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
147
Marek Sobczak
"Katedra w Cefalù", 2019
tusz/papier , 15 x 21 cm
Cena wylicytowana: 500 zł