Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Marcin Mroszczak (ur. 1950, Katowice)
"Warszawa 4 czerwca, ed. 14/75"
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

odbitka na papierze albuminowym, 55,5 x 60 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Janssens | Friehe | MARCIN MROSZCZAK | 14/75’
ID: 78112