Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Franciszek Maśluszczak (ur. 1948, Kotlice)
"W nowicy ikonorpisarka", 2019 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akwarela/papier, 41,5 x 29,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.g.: '2019 Franciszek Maśluszczak' i opisany l.d.: ‘W NOWICY IKONOPISARKA’
ID: 78549