Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

olej/płótno, 24 x 33 cm
sygnowany p.d.: 'S. Baj'
na odwrociu opisany:' Stanisław Baj | Rzeka Bug | Późne lato | 2018'
ID: 78458