Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł

Cena wylicytowana: 600 zł

litografia/papier, 100 x 70 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: ' "Psalm" litografia 10/10 Tomasz Dominik 2015'
ID: 78482