Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

gwasz/papier, 57 x 37,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T. Pągowska | 77'
ID: 78239