Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/papier, 40,5 x 49 cm (arkusz)
sygnowany i datowany l.d.: 'S. MŁODOŻENIEC 2011'
na odwrociu opisany: 'S. Młodożeniec | "Peyzaź" 2011 | ecolina/papier'
ID: 78125