Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

litografia/papier, 90 x 66,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d. : 'R.Olbiński' i opisany l.d.: 'AP 26/35'
ID: 77826