Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Jarosław Modzelewski (ur. 1955, Warszawa)
"Koza (szkic do obrazu "Chłopiec palący w kozie")", 1998 r.
Cena wylicytowana: 5 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł

pastel/papier, 49 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JModzelewski, 1998'
na odwrociu opisany: '1998 | Jarosław Modzelewski | "Koza (szkic do obrazu "Chłopiec | palący w kozie" | 49 x 32 | pastel'
ID: 78098