Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

technika mieszana/papier, 42 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: '5.1.1980 | B. GASIŃSKI'
ID: 78106