Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Anna Bohdziewicz (ur. 1951, Łódź)
"Foto dziennik czyli Piosenka o Końcu Świata - Listopad 1989 - Ostatnie chwile pomnika Feliksa Dzierżyńskiego', 1989/2002 r.
Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

fotografia czarno-biała/papier, 30 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: ‘ABOHDZIEWICZ 1989/2002', datowany i opisany u dołu: 'Listopad 1989 - Ostatnie chwile pomnika Feliksa Dzierżyńskiego. Na razie wygląda jakby Feliks miał zostać tylko powieszony...’
na odwrociu z opisem pracy
ID: 78110