Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akwaforta, akwatinta/papier, 10,2 x 11,4 cm (zadruk)
sygnowany i opisany u dołu: 'A edt. Stasys'
na odwrociu opisany: '1976, 106 x 116 mm akwaforta | akwatinta'
ID: 78365