Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Agata Bogacka (ur. 1976, Warszawa)
"Composition with eyes" , 2016 r.
Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

tusz/papier, 41 x 32 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA 2016 "COMPOSITION WITH EYES" | INK ON PAPER'
ID: 78322