Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Koji Kamoji (ur. 1935, Tokio)
"Biały obraz z kamyczkami", 2013/ 2014 r.
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Koji Kamoji (ur. 1935, Tokio)

Cena wylicytowana: 32 000 zł

akryl, ołówek/sklejka, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Biały obraz z kamyczkami | 2013/2014 | Koji Kamoji'
ID: 78047