Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Ryszard Grzyb (ur. 1956 r., Sosnowiec)
Bez tytułu - Nosorożec, 1995 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

litografia/papier, 29,5 x 39,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'egzemplarz autorski, Ryszard Grzyb, 1995'
ID: 78100