Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Jan Dobkowski (ur. 1942, Łomża)
Akwarela z cyklu "Uniwersum CCCXXXVII", 2008 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

akwarela/papier, 49 x 63,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Jan Dobkowski | AKWARELA Z CYKLU "UNIWERSUM CCCXXXVII" 2008 ROK | 48 x 63 cm'
ID: 78424