ART OUTLET. Sztuka Współczesna (wyniki)
3 lipca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł
73

Cena wylicytowana: 1 200 zł

olej/płótno, 25 x 33,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jerzy Gnatowski 76'
opisany na odwrociu: '[nieczytelne]'
ID: 57446
  • kolekcja prywatna, Wiedeń