ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

akryl, technika mieszana/płyta, 48 x 44 cm
sygnowany p.g.: 'MUSIAŁOW'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU | RODZINA | 1976 | MUSIAŁOWICZ'
ID: 69936