ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Jerzy Jękot (1942 - 2012)
"Sztuka absolutu. Ciało duchowe", 2009 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Jerzy Jękot (1942 - 2012)

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 73 cm (wymiary oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sztuka Absolutu | CIAŁO DUCHOWE | JERZY JĘKOT 2009. R.'
ID: 69951