ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

olej/płótno, 94 x 77 cm
sygnowany p.d.: 'KOCHANOWSKI'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'KOCHANOWSKI MIKOŁAJ | ZPAP | KRAKÓW | "SYMFONIA I" | 95 x 77'
nalepka na odwrociu: ' I FESTIWAL POLSKIEGO MALARSTWA WSPÓŁCZESNEGO W SZCZECINIE'
ID: 70439