ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

olej/tektura, 16 x 23 cm (arkusz)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Panek Jerzy | 46'
ID: 69997