ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Ryszard Winiarski (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
"Order vertical game 4 x 4", 1981 r.
Cena wylicytowana: 24 000 zł
49

Cena wylicytowana: 24 000 zł

akryl/deska, 68 x 4 x 2,3 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'order | vertical | game | 4x4 | winiarski | 81'
89,5 x 25 x 7 cm (wymiary oprawy)
nalepka z ręcznie pisaną literą 'C' na odwrociu oraz wskazówka montażowa
ID: 71339