ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

olej/tektura, 26 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Cividalli 88'
naklejka z opisem pracy na odwrociu
ID: 53969