ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 40 000 zł

Cena wylicytowana: 40 000 zł

olej, akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E. DWURNIK. 74'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'E. DWURNIK. 74.'
datowany i opisany na nalepce na odwrociu: '20 IX - 2 X 1974 r. | XI Warszawa | Kościół Wizytek | 130 x 89 | akryl, olej, płótno'
na odwrociu pocztówka z widokiem Kościoła Wizytek przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie
ID: 71138
  • kolekcja prywatna, Niemcy
  • Dwurnik. Spis prac malarskich, [red.] Pola Dwurnik, Warszawa, Zachęta 2001, (wydane jako dodatek do katalogu wystawy "Edward Dwurnik. Malarstwo. Próba retrospektywy", 08.09-07.10.2001), Cykl XI, poz. 11, nr 379