ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)
4 lipca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

olej/płótno, 80 x 99 cm (wymiary oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: 'MAŃKA 79'
ID: 67109