ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)
25 października 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł
57

Cena wylicytowana: 2 800 zł

olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LECH | OKOŁÓW | 84'
sygnowany na odwrociu: 'LECH OKOŁÓW'
ID: 62554