Artoutlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
2 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 8 000 zł

Cena wylicytowana: 8 000 zł

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Witold-K. 19'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'z cyklu Samotność | W.K.'
ID: 84965