Artoutlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
2 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 16 000 zł

Cena wylicytowana: 16 000 zł

olej/płótno, 73 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ''SHÊNG - ASCENDING | 1980 | IRENEUSZ PIERZGALSKI | 73 x 60'
ID: 84394