Artoutlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
2 lipca 2020 godz. 19:00

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

olej/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2016 | NEGATIVE 1 | Wojciech Idźkowski | 150 x 120'
ID: 81436