Artoutlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
2 lipca 2020 godz. 19:00

Estymacja: 7 000 - 10 000 zł

Estymacja: 7 000 - 10 000 zł

technika własna/płótno, 61 x 48 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T. ŁAPIŃSKI 58'
ID: 80778