Artoutlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
2 lipca 2020 godz. 19:00

Ryszard Winiarski (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
"Order Vertical Game 4 x 4", 1981
Cena wylicytowana: 24 000 zł

Cena wylicytowana: 24 000 zł

akryl/deska, 68 x 4 x 2,3 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'order | vertical | game | 4 x 4 | winiarski 81'
ID: 86326
  • kolekcja instytucjonalna, Polska
Opinie
  • autentyczność potwierdzona przez rodzinę artysty