Artoutlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
2 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

akryl/płótno, 33 x 41 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Witold-K. 75'
opisany na odwrociu: 'P-75-1232'
ID: 86207