Artoutlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
2 lipca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

akryl, relief/sklejka, 48 x 48 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '11.10.07 | A. NOWACKI | 2007'
ID: 31060