Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Andrzej Cisowski (ur. 1962, Białystok)
"Z siekierą na słońce", 1991
Cena wylicytowana: 4 200 zł
58
"Z siekierą na słońce", 1991

Cena wylicytowana: 4 200 zł

olej/płótno, 170 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '21/91 A. CISOWSKI | 170 x 110 | "Z SIEKIERĄ NA SŁOŃCE"
ID: 87197