Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 500 zł

Cena wylicytowana: 4 500 zł

akryl/płótno, 41 x 27 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.g.: 'F. Maśluszczak 1987'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Franciszek | Maśluszczak | 1987 acryl | 41 x 27 cm | SPÓJRZMY'
ID: 88840