Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

olej/płótno, 72 x 60 cm
sygnowany p.g.: 'Czapla'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. CZAPLA | CYKL - TORSY | OLEJ - PŁÓTNO | 60 x 72 - 1980 | DLA STANISŁAWA | m. czapla | 8 . VI . 1995'
ID: 87737