Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Henryk Cześnik (ur. 1951, Sopot)
"Szepty i krzyki", 2020
Cena wylicytowana: 40 000 zł
"Szepty i krzyki", 2020

Cena wylicytowana: 40 000 zł

olej/płótno, 200 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'H. Cześnik 20.'
opisany wewnątrz kompozycji: 'szepty i krzyki'
ID: 91195