Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Henryk Musiałowicz (1914 Gniezno - 2015 Warszawa)
Obraz z cyklu "Francja (Marceilles)", 1957-1960
Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

olej/papier , płyta, 70 x 48 cm
sygnowany śr.d.: 'MUSIAŁOWICZ'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Z CYKLU | "FRANCJA" (MARCEILLES) 1957-60 | 53 x 74 | MUSIAŁOWICZ'
ID: 88161