Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 42 000 zł

Cena wylicytowana: 42 000 zł

akryl/płyta pilśniowa, 42 x 41,5 cm (wymiary oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'nr. 119 | 1975 | H. Stażewski'
na odwrociu pieczęci wywozowe
ID: 87857
  • Galeria Spicchi dell'Est, Rzym
  • kolekcja prywatna, Rzym
Stan zachowania
  • wymiary w oprawie autorskiej
  • Henryk Stażewski, Relievi e dipinti 1958/1987, katalog wystawy indywidualnej, Galeria Spicchi dell'Est, Roma 1992, s. 83 (il.)
  • Henryk Stażewski, Relievi e dipinti 1958/1987, wystawa indywidualna, Galeria Spicchi dell'Est, Rzym, 2 grudnia 1991 8 lutego 1992