Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 200 zł

Cena wylicytowana: 4 200 zł

akryl/płótno, 35,5 x 35,3 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: 'Franciszek Maśluszczak 1992'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Franciszek Maśluszczak | 1992 acrylic | 35 x 35 | W BĄKOWEJ GÓRZE'
ID: 88841