Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł

akryl, ołówek/płyta pilśniowa, 72 x 72 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Krystyn | Zieliński | [adres]'
na odwrociu wskazówka montażowa
ID: 61005
  • kolekcja Wojciecha Siemiona
Stan zachowania
  • uszkodzenia warstwy malarskiej przy krawędziach pracy