Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 24 000 zł

Cena wylicytowana: 24 000 zł

akryl, kolaż/płyta pilśniowa, 30 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '1977 | H. Stażewski'
ID: 82009