Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 18 000 - 26 000 zł

Estymacja: 18 000 - 26 000 zł

olej/płótno, 45,5 x 32 cm
datowany i opisany na odwrociu: 'obraz Jacka Sienickiego | "FIKUS" | W. Sienicka | 1997 r.'
ID: 82063