Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 500 zł

Cena wylicytowana: 6 500 zł

olej/płótno, 24 x 33 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Stanisław Baj | Rzeka Bug | 2018'
ID: 89106